Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Pożyczka na Start - dobry pomysł na realizację planów!

admin
28 Cze 2018, 16:11

Od 21 lat Provident pomaga swoim klientom realizować ich plany. Zarówno te duże, jak i te małe związane z codziennym życiem. Właśnie na takie okazje od 27.06.2018 r. przygotowaliśmy nową ofertę produktową dotyczącą pożyczki Samoobsługowej Pożyczka na Start. Jest to unikatowy produkt skierowany tylko do nowych Klientów. Jego wyjątkowość potwierdziły niezależne instytucje plasując Pożyczkę na Start jako lidera – pozycji nr 1 w rankingu produktów firm pożyczkowych w czerwcu 2018 r. (Loando, Pozyczkaportal.pl).

Co czyni Pożyczkę na Start wyjątkową?

1. Klient otrzymuje dostęp do środków pieniężnych bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie naliczamy odsetek, prowizji czy opłat – Klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył. RRSO wynosi 0%.

2. Klient może rozłożyć spłatę zaciągniętej pożyczki na 4 miesiące. Dzięki temu ma prosty harmonogram spłat np. pożyczając 1000 zł – spłaca w każdym miesiącu równą ratę 250 zł.

3. Dostępna kwota pożyczki mieści się w przedziale 500 – 1500 zł. Starczy na realizację mniejszego planu lub uzupełnienie budżetu w przypadku większego planu.

4. Klient ma możliwość spłaty pełnej kwoty pożyczki w dowolnym momencie. Nie wiąże się to z żądaną dodatkową opłatą.

5. Klient może ubiegać się o pożyczkę w szybki i prosty sposób wypełniając formularz online na stronie provident.pl lub dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta.

Taka właśnie jest nowa oferta Providenta. Idealna dla klientów chcących „przetestować” sposób obsługi, jakość i doświadczenie, jakimi możemy się podzielić z naszymi Klientami.